YouTube Video Dislikes Satın Al

 

Günümüzde sosyal medya platformlarının gücü gittikçe artmaktadır. Takipçisi çok olan ve paylaşımları çok beğenilen hesaplar geniş insan topluluklarına ulaşmayı sağlar. Yapılan paylaşımlar daha çok insana ulaştıkça tanınmışlık artar ve daha etkili paylaşımlar yapılır. İşletme hesapları büyüdükçe potansiyel müşterilere ulaşım da artmış olur ve kazançlar hızla yükselir.


 

Youtube Like ve Dislike'larının Önemi

 

Youtube söz konusu ise izlenme oranları ve beğenilerin artması Youtube'un ödeme yapmak için aradığı algoritmaların oluşmasını sağlar. Ne kadar beğeni varsa kazançlar o oranda artar. Dislike ise aksi etkiyi gösterecektir. Dislike arttıkça kazançlar düşeceği gibi paylaşımların görünür olma durumu da azalacaktır. Bu nedenle Youtube'ta kazanç sağlamak isteyenler rakiplerinin paylaşımlarına dislike atma yoluna gidebilir.


 

YouTube Medya İle Hesaplar Hızla Güçlenir

 

YouTube Medya, Youtube kullanıcılarına abone ve beğeni kazanma konusunda uygun fiyatlarla hizmet sunan bir adrestir. Bu yolla kanaların abone ve beğeni sayısının artması, hesapların güçlenmesi ve dolayısıyla yüksek kazanç elde edilmesi sağlanır. Ayrıca dislike paketleri ile rakiplerin paylaşımlarının daha öne çıkması engellenir.


 

Youtube Video Dislikes Satın Al

Tamamen gerçek hesaplardan yapılan likes ve dislikes sayesinde Youtube hesapları gerektiği gibi yönlendirilebilir ve kazançlar arttırılabilir. Son yıllarda Youtube kullanıcıları bu platformdan çok iyi paralar kazanabilmektedir. Bu imkanın doğru değerlendirilmesi ve bu platformdan ek kazanç sağlanması akıllıca olacaktır.

Youtube Medya, hazırladığı Youtube dislikes paketlerinde 100 ila 1000 arsında dislike yüklemesi yapabilir. her paket de ek olarak hediye dislikes da verilir. Tamamen gerçek ve aktif hesaplardan yapılan bu etkileşimler alışverişten 15 dakika sonra yüklenmeye başlar. Kademeli olarak yapılan yükleme işlemlerinden sonra silinme ve düşme yaşanmaz. isteğe göre yerli hesaplardan ya da yabancı hesaplardan dislike yüklemesi yapılabilir.

Yüklemeler için dislike atılacak hesabın ya da alışverişi yapan hesabın şifresi ya da başka bilgileri istenmez. Böylece güvenlik de sağlanmış olur.


 

7/24 Destek Hattı

YouTube Medya satış öncesi ve satış sonrası hizmetler için 7/24 destek veren verir. Site üzerinden bu hattın kolay kullanımı sağlanmıştır. Her saatte yetkililere soru sorulabilir ve cevap alınabilir.