YouTube Global İzlenme Satın Al

 

Sosyal medyanın gücü yadsınamaz ölçüde artmış durumda. Son yıllarda YouTube ile yapılan ticari ortaklıklar ile kanal sahipleri reklamlardan hatırı sayılır bir gelir elde ederek geçimlerini sağlayabiliyorlar. YouTube'un içerik üretme konusunda sınırsız bir ortam sunması da içerik üreticilerini bu platforma doğru çekiyor.

Onlarca kişi içinden sıyrılmak ve gerekli izlenme sayılarına ulaşarak para kazanmak profesyonel destek almadan meşakkatli bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Bu sorunla başa çıkmanın en kolay yolu sitemizden Youtube global izlenme satın al adımından istediğiniz sayıda izlenme satın almaktır. Böylelikle siz de Youtube algoritmasının dikkatini çekerek listelerde üst sıralara yerleşebilirsiniz.


 

Neden İzlenme Satın Almalısınız?

 

Eğer bir içerik üreticisiyseniz ve sizin de Youtube üzerinden para kazanmak gibi bir amacınız varsa videolarınızın çok sayıda izlenirliği olmalıdır. Sitemizden satın alacağınız organik kullanıcılı izlenme sayıları ile Youtube şartnamesinin 4000 saatlik izlenme sayısına ulaşabilir ve bu aşamadan sonra site ile ticari ortaklık yapabilirsiniz. Böylelikle para kazanma döneminiz başlamış olacak.


 

İzlenme Sayılarının Yüklenmesi Nasıl Olacak?

 

Sitemizden yaptığınız Youtube global izlenme satın al işlemleriniz için sizden hesap şifresi istenmemektedir. Sadece kullanıcı hesap adınız ile satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Tamamen organik takipçilerden oluşan izleyici kütlesi 48 saat içinde hesabınız ile etkileşime geçer.


 

Youtube'dan Para Kazanmak İstiyor Musunuz?

Eğer siz de Youtube'dan para kazanmak istiyorsanız sitenin sizden istediği bazı koşullar bulunmaktadır. bunların başında da en az 1000 aboneniz olmalı ve ilk etapta 4000 saatlik izlenme oranına ulaşmalısınız. Bu şartların yerine getirilmesi akabinde Youtube size reklam ortaklığı teklifi yapmaktadır ve site üzerinden para kazanmaya başlıyorsunuz. Sitemizden alacağınız izlenme ve yerli organik aboneler ile hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


 

Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

YouTube Medya sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişleriniz 256 bit SSL sertifikasına sahip altyapı ile korunmaktadır. İsim ve kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde başka kişilerce kullanılamaz ve PayTR güvencesiyle %100 korunur.


 

Aklınıza Takılan Sorular İçin Bize Ulaşın

İzlenme ve abone satın alma işlemleriyle alakalı aklınıza takılan herhangi bir konuda WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.