YouTube 4000 Saat İzlenme Satın Al

 

Sosyal medyanın içerik açısından kullanımı oldukça arttı. Bu doğal olarak içerik üreticileri de harekete geçirdi. Artık her yaştan ve her cinsiyetten, sektörden kişiler içerik üretebiliyorlar. YouTube içerik açısından en zengin platform olarak karşımıza çıkıyor. Videolu içerik üretiminin popüler platformu olan YouTube, reklam gelirlerinden para kazanma üzerine hizmet veren bir platform.

Hem kendisi kazanıyor hem de içerik üreticilerine kazandırıyor. Yalnız bunun için bazı şartları bulunuyor sitenin. İçerik üreticinin kanalı en az 4000 saat boyunca izlenmiş olmalı ve yine en az 1000 abonesi bulunmalı. Bu sayede YouTube sizinle reklam anlaşması yaparak gelirine sizleri de ortak ediyor. Tabi bu durum o kadar kolay değil.

Bu rakamlara kısa sürede ulaşmak için çok zaman geçmesi gerekiyor. Eğer siz de bir an önce para kazanmaya başlamak istiyorsanız. Sitemizden youtube 4000 saat izlenme satın al seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede kısa süreler içinde istediğiniz istatistiklere ulaşabilir ve izlenmelerinizi artırarak gelir ortağı olmaya başlayabilirsiniz.


 

İzleme Etkinlikleriniz Güvence Altında

 

Youtube Medya üzerinden satın alacağınız izleme etkinlikleri sizlere garantili olarak 48 ile 72 saat arasında yüklenmektedir. Ayrıca bazı izlenme etkinliklerinin silinmesi durumunda yine sitemiz güvencesi ile kayıplarınız ücretsiz olarak karşılanmaktadır. youtube 4000 saat izlenme satın al işlemlerinin neticeleri en kısa sürede hesaplarınızda rahatlıkla görebilirsiniz.


 

YouTube İzleme ve Abone Sayılarının Yükselişinin Faydaları

 

Abone ve izleme etkinliklerindeki artış Youtube algoritmasının dikkatini çekeceği için videolarınız önerilenler kısımlarında gösterilmeye başlanacaktır. Böylelikle kanalınıza ve videolarınıza doğal yollardan organik takipçi ve izlenmeler de kısa sürede eklenecektir. Siz de kısa sürede başarıyı elde etmek istiyorsanız eğer sitemizin sizin için sunduğu paketlerden birini seçebilir ve kısa sürede hedefleriniz doğrultusunda yükselişleri görebilirsiniz.


 

Youtube Medya Gizliliği ve Ödeme Güvencesi

Sitemiz aracılığıyla satın almış olduğunuz ürünler için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kart ve isim bilgileriniz ise 3. şahısların ulaşımına kapalıdır. PayTR sistemi ile 256bit SSL ile korunan bilgileriniz hiçbir zaman hiç kimseyle paylaşılmamaktadır. Ödeme akabinde yoğunluk olmadığı takdirde organik takipçilerinizi ve izlenmelerinizi 48 saat içinde hesaplarınıza görebilirsiniz.