YouTube İş Ortaklığı Programı

YouTube İş Ortaklığı Programı

YouTube İş Ortaklığı Programı Nedir?

YouTube'un giderek artan kullanıcıya sahip olan Türkiye'ye 2018 yılında aktif ettiği, ve kanal sahiplerinin para kazanma hakları üzerinde daha fazla söz sahibi olmalarının istenmesi nedeni ile faaliyete geçen youtube iş ortaklığı programı nedir? Kimler kullanabilir ve nasıl kullanılır?

YouTube İş Ortaklığı Politikası

YouTube, kullanıcılarına içerik üretme şansı veren ve üretilen içerikler dolayısı ile izlenme sayısı ve dakikasına göre değişen cinste ücretler ödemektedir. 2018 yılında ülkemizde aktif ettiği YouTube İş Ortaklığı sayesinde, kişiler reklam veren firmalara karşı daha fazla sorumluluk alarak daha fazla gelir elde edebilecek.

YouTube İş Ortaklığı ile Para Kazanma

YouTube, kanalları üzerinden içerik üreterek gelir elde etmek isteyen kişilere YouTube İş Ortaklığı'na kabul edilme onayı istiyor. Bu iş ortaklığına kabul edilmek için birçok koşul gerekirken, bu koşullar şunlardır;

  • YouTube'un belirlediği ülkelerden birinde yaşamak
  • Son bir yıl içerisinde toplam 4000 saatlik izlenme dakikasına sahip olmak
  • YouTube kanalınızın 1000 aboneden fazla aboneye sahip olması
  • Google Adsense hesabı açmak

Bu koşullara yerine getirdikten sonra YouTube İş Ortaklığı'na kabul edilen YouTube kanal sahipleri, kolaylıkla videolarından gelir elde etmeye başlayabilmektedir. YouTube kullanıcılarının İş Ortaklığı programına dahil olurken en çok zorlandığı kısım 4000 saat sınırıdır.

YouTube 4000 Saat Sınırı Nasıl Geçilir?

YouTube'un iş ortaklığı politikasına dahil olarak para kazanmak isteyen kişilerin kanallarında aranan koşul olan 4000 saat izlenme sınırı, birçok kişinin bu aşamada elenmesine neden olmaktadır. YouTube kanalına emek vererek 4000 saat izlenmeye ulaşmaya çalışmak oldukça fazla zaman kaybettireceğinden, www.youtubeakademi.com üzerinden uygun fiyatlı ve hızlı teslimat ile birlikte YouTube kanalınıza 4000 saat izlenme satın alabilmeniz gayet kolay.

Organik ve Para Kazandıran 4000 Saat İzlenme

YouTube İş Ortaklığı'na onaylanabilmek ve gelir elde edebilmek isteyen kişilerin sıkça araştırdığı 4000 saat izleyici satın alma paketleri, www.youtubeakademi.com'da site üyelerine uygun fiyatlarla sunuluyor. Siteye üye olarak 4000 saat izlenme paketlerini inceleyebilir, tamamen organik ve doğal izlenme paketlerinden biri tercih ederek YouTube kanalınız üzerinden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.