YouTube Beğeni Arttırma

YouTube Beğeni Arttırma

YouTube Beğeni Arttırma

Youtuberların en çok üzerinde kafa yorduğu konuların başında youtube beğeni arttırma durumudur. Bunun için çeşitli yollar var ve hangi metodun kendisi için uygun olduğuna youtuber'ın kendisi karar vermek durumundadır. Dileyen www.youtubeakademi.com'a üye olmak suretiyle sipariş geçebilir ve beğeni sayısının hızlı yükselişine şahit olabilir.

Açıklayıcı ve Anahtar Kelime Başlıkları Kullanın

Anahtar kelime araştırması burada devreye girecektir. Anahtar kelime araştırması yapmak için anahtar kelime planlayıcı veya diğer anahtar kelime araştırma araçlarını kullanmak gibi tipik SEO yöntemleri kullanılabilir.

Video açıklaması, arama motorlarını ve kullanıcıları videonun tam olarak ne hakkında olduğuna dair detaylı bilgi sunulan yerdir. Bu açıklama sayesinde kullanıcılar videoda ne bekleyeceklerini bildiği için tıklama oranının ve dolayısıyla görüntülemelerin artırılmasına yardımcı olacaktır. Hem öne çıkmaya hem de genele hitap etmeye çalışmak önemlidir. Kullanıcıları ekranın üst kısmına açıklamalarınızla yönlendirin ve normal bir SEO açıklamasıyla yaptığınız gibi Youtube arama motoru için doğru şekilde optimizasyonu ayarlayın.

Etiketleri Kullanın

Youtube video etiketleri ayrıca video içeriğinizin ne hakkında olduğunu ayırt etmenize ve kullanıcıların videonuzu gördüklerinde ne görüntüleyeceğini anlamasına yardımcı olur. Bunlar, açıklamanız ve başlığınızla birlikte, videonuzun ne hakkında olduğunu belirtmelidir.

Küçük Resim Görüntünüzü Optimize Edin

Bir kahraman resmi gibi küçük resminiz, organik sonuçlar sayfasında, önerilen videolar bölümünde veya sosyal medyada görünüyor olsun. Videonuzda varsa, okunabilir ve ilgi çekici yazı tipleri içeren yüksek kaliteli resimler kullanın.

Videolarınızın Transkriptlerini Oluşturun

Videolarınızın altyazıları veya konuşma metinleri görüntülemeyi arttıran unsurlardandır. Ancak, altyazılar, uluslararası kitlelere ve engellilere hitap ettikçe daha fazla Youtube görüntülemesi elde etmenize yardımcı olabilir.

Youtube’un organik sonuçlarına göre sıralama, görüntülemeyi ciddi oranda arttırabilir ve sürdürülebilir bir görüntüleme trafiği sağlayabilir. Youtube görüntülemeleri satın almak görüntülemelerde hızlı bir artış sağlayabilir.

Hem Eğitici Hem De Eğlenceli İçerik Oluşturun

Youtube beğeni arttırma konusunda son önemli husus çekilen videoların niteliğidir. Video içeriğiniz izleyiciye değer katmalıdır. Onlara bir şeyi nasıl yapacaklarını ya da anlayacaklarını öğretiyor olmalısınız. Kullanıcılar içeriğinizi değerli bulduğunda, daha fazlası için geri dönecek ve gelecekteki diğer video içeriğinizin görüntülenme oranını arttıracaklardır.