YouTube Abone Arttırma

YouTube Abone Arttırma

YouTube Abone Arttırma

Youtube abone arttırma ve hayran topluluğunuzu büyütmek ister misiniz? Bu yazıda bu konuda tüm bilgiler aktarılacak ve soru işaretleri cevaplanacaktır. Youtube'da milyarlarca video ve her gün artan sayıda kullanıcı var bu yüzden platformun SEO algoritması Google'ınki kadar karmaşıktır.

Youtube'daki görünümü arttırmak İnternet'teki görünürlüğü artırmak gibidir. SEO teknikleri web sitelerinin yanı sıra Youtube videoları için de geçerlidir. Bu açıdan, www.youtubeakademi.com'a kayıt yaptırarak abone sayısının yükselişine tanık olacak ve youtube üzerinde daha bilinir olacaktısıns

Peki Abone Sayısı Nasıl Artacak?

Youtube abone arttırma konusunu arama motorunda arayanlar ilk olarak bu işe nasıl başlanacağına dikkat etmelidir.İlk olarak videoları görüntüleyenlerin videolarınızı nasıl keşfettiklerini analiz etmemiz gerekecek. Kullanılacak anahtar kelimeler, en fazla görüntüleme ve katılımı sağlayan başlıklar vb.

Asla tıklama tuzağını kullanmayın. Yani, videonun gerçek içeriğini yansıtmayan süper çekici ancak yanıltıcı bir küçük resim, başlık ve açıklama olmasın. Bu, beğenmeme, olumsuz yorum toplamanın ve videolarınızın görünürlüğünü cezalandırmanın en iyi yoludur.

Başlık

Görüntüleme oluşturmak için öncelikle kanalınızın ve videolarınızın mümkün olduğunca görünür olması gerekir. Bunun için videoların başlığının optimize edildiğinden emin olmanız gerekir.

Optimize etmek nedir? Optimize edilmiş bir başlık, videonuzu en iyi açıklayan anahtar kelimelerden oluşan ilgi çekici bir başlıktır.

En iyi şey, videonuzu hemen izlemek isteyecek çekici bir başlık bulmaktır. Başlığınız için yalnızca 100 karakteriniz olduğunu lütfen unutmayın.

Mükemmel başlığı bulmak için Google'ın ücretsiz araçlarını kullanmanızı öneririz:

Benzer arama terimlerini karşılaştırmanıza ve hangisinin diğeri üzerinde en çok arandığını öğrenmenize olanak tanıyan Google Trend'i kullanın. Örneğin: "YouTube video güçlendirici" veya "YouTube görüntülemelerini iyileştirin".

Araçlar gerçekten çok etkilidir, çünkü size sadece birçok varyasyon sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu anahtar kelimeler üzerinde yapılan aylık arama sayısını da söyler. Bu, en alakalı ve en çok arananları seçmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca, diğer avantajı, Youtube videolarınızın yalnızca Youtube'da değil, Google arama sonuçlarında görünebilmesidir. Bu araçlarla Youtube görüntülemelerinizi büyük ölçüde artırabilirsiniz.

Başlıklarınıza iyi bakın ve kısa tutun. Çünkü uzun başlıklar genellikle mobil medyada kesiliyor.

Açıklama

Videonuzun açıklaması gerçekten insanları ilgilendiriyor. Bu yüzden açıklamanızı eksiksiz ve ayrıntılı bir şekilde yazın, tekrar anahtar kelimelerinizi kullanın. Kimi youtuberlar videounuzun referans gösterilmesi için iyi bir açıklamanın yaklaşık 200 ila 300 kelime olduğunu söyler.