YouTube 4000 Saat 1000 Abone Pratik Yöntem

YouTube 4000 Saat 1000 Abone Pratik Yöntem

YouTube 4000 Saat 1000 Abone Satın Al

Son yıllarda milyarlara ulaşan kullanıcı sayısı ile ülkemizde de giderek popülerleşen YouTube, kullanıcılarına YouTube İş Ortaklığım uygulaması ile gelir elde etme şansı veriyor. Bir kanal açarak videolarını yayınlayan ve izlenme başına ücretlendirilerek para kazanmayı sağlayan YouTube, her geçen gün daha fazla içerik üreticisini bünyesine katıyor.

YouTube 4000 Saat Barajı Nedir?

YouTube, kanalı olan içerik üreticileri için para kazanma özelliğini aktif etmek adına birçok koşul sunmaktadır. Bu koşullardan biri olan 4000 saat izlenme dakika sayısı, YouTube kanalı sahiplerine oldukça zaman kaybettirerek uzun bir süre gelir elde etmesine neden olmaktadır. YouTube'tan ödeme alabilmek için tüm videolarında toplam 4000 saat izlenmeyi geçme koşulu koyan şirket, daha sonra para kazanma özelliğini kanallara sunarak gelir etme imkanı veriyor.

YouTube Para Kazanma Özelliği Koşulları

İçerik üreticilerinin para kazanma özelliğini bir takım koşullara bağlayarak daha bilinmiş kanallarla YouTube İş Ortaklığım uygulamasını gerçekleştiren YouTube, gelir elde etme özelliğini aktif etmek isteyen kullanıcılarına şu koşulları sunuyor;

  • 4000 saat izlenme
  • 1000 abone sayısı
  • Videoların %30'unun 10 dakikadan uzun olması
  • Belirli ülkelerde yaşıyor olma koşulu

Bu koşullar içerisinde içerik üreticilerini en çok zorlayan 4000 saat barajı ve 1000 abone sayısı oldukça zaman kaybettirdiğinden, birçok kullanıcı destek paketlerini satın alarak zaman kaybından kurtuluyor.

Neden 4000 Saat ve 1000 Abone Paketi Almalıyım?

Gelir etme özelliğini aktif etmek isteyen içerik üreticilerinin sıkça başvurduğu yollardan biri olan 4000 saat ve 1000 abone paketi, kişilere bu sayılara ulaşmak için zaman kaybetmesine engel olma şansı veriyor. Bu paketten uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak kanalınızın 4000 dakika ve 1000 abone sayısına ulaşmasını beklemeden organik olarak yükleyebilir ve bir an önce gelir elde edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Destek Paketleri

Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gelir elde etmeye başlamak isteyen YouTube kullanıcıları tarafından her gün binlerce defa tercih edilen 4000 saat ve 1000 abone satın al işlemi, içerik üreticilerinin bu sayılara ulaşmak için gerekli zaman ve emeği gelir elde ederek vermesini sağlayarak para kazanma özelliğinin açılmasını sağlıyor.