YouTube 4000 Saat 1000 Abone Barajı

YouTube 4000 Saat 1000 Abone Barajı

YouTube 1000 Abone ve 4000 Saat Nasıl Yapılır?

Günümüzde sosyal medya içerisinde yer alan alanlardan biri olan YouTube oldukça fazla talep artışı yaşamaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise diğer sosyal medya platformlarına oranla daha yüksek gelir elde edilmesidir. Bu nedenle fazla tercih edilmektedir. Fakat YouTube üzerinden para kazanmaya başlamak için bazı şartlar gerekmektedir. Yani bu şartları yerine getirmediğiniz takdirde YouTube kanalınız olsa da, içerik de üretseniz yine de para kazanmaya başlayamazsınız.

Bunun içi gerekli olan şartlar ise şu şekildedir:

  • YouTube kanalınızın abone sayısı 1000 olmalıdır.
  • YouTube videolarına ait izlenme sayısı 4000 saat olmalıdır.

Saymış olduğumuz bu iki zorunlu şartı yerine getirdiğiniz takdirde YouTube kanalınız üzerinden kolay bir biçimde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki, YouTube 1000 abone ve 4000 saat nasıl yapılır? Bu sorunun cevabına bakalım.

YouTube 1000 Abone Nasıl Yapılır?

YouTube üzerinden takipçi kazanmak göründüğü kadar kolay değildir. Hemen hemen hiç kimsenin 1000 kişi tanıdığı olmadığı için burada önemli olan 1000 takipçiyi nasıl kazanmanız gerektiğidir. Eğer YouTube kanalına kısa süre içinde takipçi kazanmak istiyorsanız, bunun çeşitli yöntemleri mevcuttur. Örneğin bu işlem için YouTube Medya paneline üye olabilir ve kısa süre içinde size lazım olan takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Takipçi sayısına ulaştıktan sonra belirtilen izlenme süresi olan 4000 saate de ulaşmanız halinde kolay bir biçimde para kazanabilirsiniz.

YouTube 4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır?

YouTube üzerinden para kazanmanın birinci şartını yukarıda açıkladık. Şimdi YouTube kanalı ile para kazanmanın ikinci şartı olan 4000 saat izlenme şartı hakkında bilgi verelim. Bu işlem sizin kanalınızın toplam izlenme süresidir. Yani eğer videolarınız için toplam izlenme süresi 4000 saati bulursa ve o sırada takipçi sayınız 1000 kişiye ulaşırsa YouTube videolarınız reklam alabilir ve böylelikle para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun içinse yapmanız gereken oldukça basittir. YouTube izlenme sürenizi 4000 saat yapmak için YouTube Medya paneline üye olarak size en uygun paketi seçebilir ve kısa sürede para kazanma işlemine başlayabilirsiniz.